NAGRODA i-Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski

photo

W związku z oficjalnym ogłoszeniem Laureatów Konkursu o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego „ i-Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski” mamy ogromną przyjemność poinformować, iż ALVO Medical zdobyło główną nagrodę w konkursie Marszałka Województwa Wielkopolskiego „ Innowacyjni dla Wielkopolski”, w kategorii: „Wnętrza Przyszłości”.

Do konkursu zgłoszona została myjnia chirurgiczna ALVO Premium. To już drugie wyróżnienie dla tego produktu, ale pierwsza nagroda na rynku Polskim.

Cieszymy się, że doceniono nasz produkt, nie tylko za nowoczesny design, ale za innowacyjny proces wdrożenia. Myjnia powstała w oparciu o obserwacje etnograficzne oraz wywiady z zespołami chirurgicznymi. Źródłem wiedzy i inspiracji były również informacje przekazywane przez dystrybutorów oraz klientów firmy Alvo. Podczas procesu projektowania myjni współpracowaliśmy z zespołem Concordia Design, który uczestniczył we wdrożeniu metodologii design thinking w proces projektowania wyrobów medycznych.

Pragniemy również dodać, że myjnię można zobaczyć w naszym ALVO Integra Centrum w Śmiglu, do którego serdecznie zapraszamy.

Aktualności

Targi MEDICA 2017

Międzynarodowe Targi Medyczne MEDICA, Düsseldorf, Niemcy

czytaj więcej
ALVO Integra - współpraca z GE

Rozwiązania ALVO Integra zapewniają sprawną obsługę zaawansowanych rozwiązań firmy GE

czytaj więcej
AAMAL Medical nowym dystrybutorem firmy ALVO Medical w Katarze

ALVO Medical podpisało umowę o współpracy z firmą AAMAL Medical, należącą do szejka Fajsala Bin Qassim Al Thani.

czytaj więcej
Więcej aktualności »