NAGRODA i-Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski

photo

W związku z oficjalnym ogłoszeniem Laureatów Konkursu o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego „ i-Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski” mamy ogromną przyjemność poinformować, iż ALVO Medical zdobyło główną nagrodę w konkursie Marszałka Województwa Wielkopolskiego „ Innowacyjni dla Wielkopolski”, w kategorii: „Wnętrza Przyszłości”.

Do konkursu zgłoszona została myjnia chirurgiczna ALVO Premium. To już drugie wyróżnienie dla tego produktu, ale pierwsza nagroda na rynku Polskim.

Cieszymy się, że doceniono nasz produkt, nie tylko za nowoczesny design, ale za innowacyjny proces wdrożenia. Myjnia powstała w oparciu o obserwacje etnograficzne oraz wywiady z zespołami chirurgicznymi. Źródłem wiedzy i inspiracji były również informacje przekazywane przez dystrybutorów oraz klientów firmy Alvo. Podczas procesu projektowania myjni współpracowaliśmy z zespołem Concordia Design, który uczestniczył we wdrożeniu metodologii design thinking w proces projektowania wyrobów medycznych.

Pragniemy również dodać, że myjnię można zobaczyć w naszym ALVO Integra Centrum w Śmiglu, do którego serdecznie zapraszamy.

Aktualności

Kurs dla kierowników bloków operacyjnych

W dniach 22-23 listopada 2018 r. odbędzie się kurs dla kierowników bloków operacyjnych organizowany przez Fundację Akademia Aesculap we współpracy z firmami ALVO, B.Braun i Dräger.

czytaj więcej
Targi MEDICA 2018

Zapraszamy na stoisko Hala 13 stoisko 10, Düsseldorf, Niemcy

czytaj więcej
Jubileusz ALVO "W 25 lat dookoła świata”

Jubileuszowe świętowanie Alvo odbywa się pod hasłem: „W 25 lat dookoła świata”, symbolizując globalne doświadczenie, w ponad 60 krajach świata.

czytaj więcej
Więcej aktualności »