NAGRODA i-Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski

photo

W związku z oficjalnym ogłoszeniem Laureatów Konkursu o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego „ i-Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski” mamy ogromną przyjemność poinformować, iż ALVO Medical zdobyło główną nagrodę w konkursie Marszałka Województwa Wielkopolskiego „ Innowacyjni dla Wielkopolski”, w kategorii: „Wnętrza Przyszłości”.

Do konkursu zgłoszona została myjnia chirurgiczna ALVO Premium. To już drugie wyróżnienie dla tego produktu, ale pierwsza nagroda na rynku Polskim.

Cieszymy się, że doceniono nasz produkt, nie tylko za nowoczesny design, ale za innowacyjny proces wdrożenia. Myjnia powstała w oparciu o obserwacje etnograficzne oraz wywiady z zespołami chirurgicznymi. Źródłem wiedzy i inspiracji były również informacje przekazywane przez dystrybutorów oraz klientów firmy Alvo. Podczas procesu projektowania myjni współpracowaliśmy z zespołem Concordia Design, który uczestniczył we wdrożeniu metodologii design thinking w proces projektowania wyrobów medycznych.

Pragniemy również dodać, że myjnię można zobaczyć w naszym ALVO Integra Centrum w Śmiglu, do którego serdecznie zapraszamy.

Aktualności

Warsztaty Kardiologii Interwencyjnej

Weź udział w warsztatach Kardiologii Interwencyjnej podczas corocznych targów w Dubaju - Arab Health 2018.

czytaj więcej
NOWE CENTRUM DOŚWIADCZEŃ KLIENTA W MALEZJI

Wspólnie z naszym partnerem, firmą BENCHMARK Medical Equipment świętujemy otwarcie nowego szkoleniowego bloku operacyjnego.

czytaj więcej
Dominik Czerwiński nowym Dyrektorem Zarządzającym

Z dniem 1 października 2017 r. Zarząd Spółki Alvo Sp. z o.o. Sp.k. ogłosił powołanie Dominika Czerwińskiego na Dyrektora Zarządzającego.

czytaj więcej
Więcej aktualności »