Dominik Czerwiński nowym Dyrektorem Zarządzającym

photo

Rok 2017 to szczególny okres dla Alvo pod wieloma względami: liczby i skali nowych projektów, optymalizacji procesów w biurze konstrukcji, inwestycji w park maszynowy. Przyjęta przez Spółkę strategia wzrostu poprzez poprawę procesów wewnętrznych, dywersyfikację regionalną i optymalne wykorzystanie zasobów niematerialnych się sprawdziła.

Z dniem 1 października 2017 r. Zarząd Spółki Alvo Sp. z o.o. Sp.k. ogłosił powołanie Dominika Czerwińskiego na Dyrektora Zarządzającego (Chief Executive Officer, CEO) w miejsce dotychczasowej Dyrektor, Pani Moniki Owerko. Monika Owerko pozostaje na stanowisku Dyrektora Finansowego (Chief Financial Officer, CFO) w Alvo.

Dominik Czerwiński pracuje w Alvo od 3 lat, wcześniej piastując stanowisko Dyrektora Produkcji. W swojej karierze zajmował się między innymi tworzeniem Działów Planowania i Sterowania Produkcją, z wykorzystaniem różnych metodologii, na przykład teorii ograniczeń (TOC). Ma 13 letnie doświadczenie w sektorze przemysłu i produkcji. W 2017 roku, Dominik Czerwiński ukończył studia MBA, Aalto Executive.

“Z przyjemnością powierzamy firmowy ster Dominikowi. Podczas swojej 3-letniej pracy wraz ze swoim zespołem z dużą skutecznością prowadził prace związane z reorganizacją procesów wytwórczych, logistycznych jak również procesów łańcucha dostaw. Zrównoważony rozwój pionu produkcji był głównie oparty na filozofii Lean Six Sigma. Liczymy na to, że wiedza Dominika z zakresu Lean Management (Black Belt Certificate) będzie wykorzystywana w kolejnych działaniach. Filozofia szczupłego efektywnego wytwarzania charakteryzująca się brakiem marnotrawstwa jest wpisana na stałe w działania naszej elastycznej firmy. Dyrektor Zarządzający będzie odpowiedzialny za obszar podniesienia wydajności i efektywności całego łańcucha procesów zachodzących wewnątrz przedsiębiorstwa, które mają doprowadzić spółkę do regularnego wzrostu obrotu w kolejnych latach. Doskonała znajomość procesów wewnętrznych i rynków międzynarodowych z pewnością ułatwią Dominikowi realizację postawionych celów.” – mówi Tadeusz Olszewski, Prezes Zarządu Spółki Alvo.

Agata Olszewska Współwłaściciel Alvo Sp. z o.o. Sp.k.

Śmigiel, 1.10.2017

Aktualności

XII Konferencja Chirurgiczna Medycyny Praktycznej

Zapraszamy do udziału w konferencji Medycyny Praktycznej - Chirurgia 2019

czytaj więcej
Kurs dla kierowników bloków operacyjnych

W dniach 4-5 kwietnia 2019 r. odbędzie się kurs dla kierowników bloków operacyjnych organizowany przez Fundację Akademia Aesculap we współpracy z firmami ALVO, B.Braun i medVC.

czytaj więcej
Arab Health 2019: ALVO stoisko S3D50, Sheikh Saeed Hall

Odwiedź ALVO Medical w Sheikh Saeed Hall, stoisko S3D50 i odkryj nowości w portfolio ALVO.

czytaj więcej
Więcej aktualności »