Dane kontaktowe

ALVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Południowa 21A
64-030 Śmigiel
Polska

+48 65 518 98 49

+48 65 518 98 56

office@alvo.pl

07:00 - 16:00

NIP PL6981824501
REGON 301592861
KRS 0000390448

Działy ALVO

Dział Handlowy

Marek Miądowicz

Global Sales Director

+48 506 180 875

 marek.miadowicz@alvo.pl

Wiesław Kozioł

Kierownik Działu Sprzedaży Krajowej

+48 510 139 840

 wieslaw.koziol@alvo.pl

Marta Kaczmarek-Koller

Koordynator Sekcji Obsługi Projektów Krajowych

+48 512 259 965

 marta.kaczmarek@alvo.pl

Zespół doradców handlowych

Sławomir Krawczyk

Regionalny Manager Sprzedaży

+48 508 137 055

slawomir.krawczyk@alvo.pl

Teren działania

  • woj. zachodniopomorskie
  • woj. pomorskie
  • woj. wielkopolskie
  • woj. lubuskie
  • woj. kujawsko-pomorskie

Sylwia Szterleja

Regionalny Manager Sprzedaży

+48 508 137 038

sylwia.szterleja@alvo.pl


 

Teren działania

  • woj. mazowieckie
  • woj. podlaskie
  • woj. warmińsko-mazurskie

Konrad Dukat

Regionalny Manager Sprzedaży

+48 505 254 218

konrad.dukat@alvo.pl


 
 

Teren działania

  • woj. małopolskie
  • woj. lubelskie
  • woj. świętokrzyskie
  • woj. podkarpackie

Leszek Baran

Regionalny Manager Sprzedaży

+48 500 170 385

leszek.baran@alvo.pl


 

Teren działania

  • woj. łódzkie

Leszek Baran

Regionalny Manager Sprzedaży

+48 500 170 385

leszek.baran@alvo.pl


 

Teren działania

  • woj. sląskie

Leszek Baran

Regionalny Manager Sprzedaży

+48 500 170 385

leszek.baran@alvo.pl


 

Teren działania

  • woj. dolnośląskie
  • woj. opolskie

Kliknij na jedno z województw. Poniżej pojawią się dane naszych handlowców

Dział Marketingu

Alina Kubiak

Dyrektor Marketingu

+48 512 553 372

 alina.kubiak@alvo.pl

Anna Leończuk

Digital Marketing Strategist

+48 65 512 82 45

+48 881 820 275

 anna.leonczuk@alvo.pl

Dział Projektu

Tadeusz Buchowski

Dyrektor Działu Projektowego

+48 881 820 262

 tadeusz.buchowski@alvo.pl

Roman Stachowiak

Dyrektor Projektu - sale operacyjne, POLSKA

+48 501 032 884

 roman.stachowiak@alvo.pl

Konrad Staniewski

Dyrektor Pionu Projektów i Rozwiazań

Elektronicznych, ALVO Integra

+48 881 820 232

 konrad.staniewski@alvo.pl

Dział R&D

Gniewomir Gordziej

Dyrektor R&D

+48 539 540 123

 gniewomir.gordziej@alvo.pl

Dział Produkcji

Zbigniew Suwiczak

Kierownik Produkcji

+48 65 512 82 13

+48 501 032 908

zbigniew.suwiczak@alvo.pl

Robert Maćkowiak

Z-ca Kierownika Produkcji

+48 65 512 82 14

+48 532 108 528

robert.mackowiak@alvo.pl

Dział Zakupów

Marcin Adamczak

Kierownik Działu Zakupów

 +48 65 512 82 05

 +48 501 032 867

 marcin.adamczak@alvo.pl

Marta Waligóra

Team Leader

(na urlopie macierzyńskim)

 +48 65 512 82 38

Aurelia Antczak

Specjalista ds. Zakupów

+48 65 512 82 05

 +48 881 820 273

 aurelia.antczak@alvo.pl

Aleksandra Kuchcinska

Specjalista ds. Zakupów

+48 65 512 82 38

 +48 882 033 860

 aleksandra.kuchcinska@alvo.pl

Dział Finansowy

Monika Owerko

Dyrektor Finansowy

+48 65 512 82 00

 monika.owerko@alvo.pl

Magdalena Kubala-Leśniczak

Główna Księgowa

+48 65 512 82 19

+48 508 136 831

 magdalena.kubala-lesniczak@alvo.pl

Dział Personalny

Izabela Czaplicka

Kierownik Działu Personalnego

+48 65 512 82 06

+48 881 820 271

izabela.czaplicka@alvo.pl

Małgorzata Witkiewicz

Specjalista ds. Kadr i BHP

+48 65 512 82 26

+48 881 820 272

 malgorzata.witkiewicz@alvo.pl

Katarzyna Kozak-Szpejnowska

Specjalista ds. Płac

+48 65 512 82 26

+48 881 820 231

 katarzyna.kozak@alvo.pl

Dział Logistyki

Sylwia Pelec

Specjalista ds. Logistyki

(na urlopie macierzyńskim)

 +48 65 512 82 54

Tomasz Murlik

Specjalista ds. Logistyki

 +48 65 512 82 54

 +48 882 035 102

 tomasz.murlik@alvo.pl

Małgorzata Korbas

Specjalista ds. Logistyki

 +48 65 512 82 54

 +48 532 108 518

 malgorzata.korbas@alvo.pl

Dział Jakości i Serwisu

Łukasz Ziętek

Kierownik Jakości, Serwisu i Lean

+48 65 512 82 50

+48 881 820 230

lukasz.zietek@alvo.pl

Zgłoszenia serwisowe SERWIS

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

iodo@alvo.pl