Dane kontaktowe

ALVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Południowa 21A
64-030 Śmigiel
Polska

  +48 65 518 98 49
  +48 65 518 98 56
  office@alvo.pl

  07:00 - 16:00

NIP PL6981824501
REGON 301592861
KRS 0000390448
 

Działy ALVO

Dział Handlowy

Marek Miądowicz

Global Sales Director

 +48 506 180 875

 marek.miadowicz@alvo.pl

 

 

Wiesław Kozioł

Kierownik ds. Sprzedaży Krajowej -
Koordynator Regionalnych Managerów Produktu

 +48 510 139 840

 wieslaw.koziol@alvo.pl

 

Agnieszka Nowak

Kierownik ds. Sprzedaży Krajowej - Kierownik Biura

 +48 65 512 82 32

 +48 512 169 415

 agnieszka.nowak@alvo.pl

Zespół doradców handlowych

Sławomir Krawczyk

Regionalny Manager Produktu

+48 508 137 055

slawomir.krawczyk@alvo.pl

Marta Kaczmarek-Koller

Specjalista ds. Sprzedaży Krajowej

+48 65 512 82 07

+48 512 259 965

marta.kaczmarek@alvo.pl

Teren działania

  • woj. zachodniopomorskie
  • woj. pomorskie
  • woj. wielkopolskie
  • woj. lubuskie
  • woj. kujawsko-pomorskie

Sylwia Szterleja

Regionalny Manager Produktu

+48 508 137 038

sylwia.szterleja@alvo.pl

Karolina Stachowska

Specjalista ds. Sprzedaży Krajowej

+48 65 512 82 57

+48 532 108 516

karolina.stachowska@alvo.pl

Teren działania

  • woj. mazowieckie
  • woj. podlaskie
  • woj. warmińsko-mazurskie

Konrad Dukat

Regionalny Manager Produktu

+48 505 254 218

konrad.dukat@alvo.pl

Anna Wojciechowska

Specjalista ds. Sprzedaży Krajowej

+48 65 512 82 40

+48 509 816 532

anna.wojciechowska@alvo.pl

 

Teren działania

  • woj. małopolskie
  • woj. lubelskie
  • woj. świętokrzyskie
  • woj. podkarpackie

Leszek Baran

Regionalny Manager Produktu

+48 500 170 385

leszek.baran@alvo.pl

Weronika Kicińska

Asystent ds. Sprzedaży Krajowej

+48 65 512 82 08

+48 881 820 266

weronika.kicinska@alvo.pl

Teren działania

  • woj. łódzkie

Leszek Baran

Regionalny Manager Produktu

+48 500 170 385

leszek.baran@alvo.pl

Weronika Kicińska

Asystent ds. Sprzedaży Krajowej

+48 65 512 82 08

+48 881 820 266

weronika.kicinska@alvo.pl

Teren działania

  • woj. sląskie

Leszek Baran

Regionalny Manager Produktu

+48 500 170 385

leszek.baran@alvo.pl

Weronika Kicińska

Asystent ds. Sprzedaży Krajowej

+48 65 512 82 08

+48 881 820 266

weronika.kicinska@alvo.pl

Teren działania

  • woj. dolnośląskie
  • woj. opolskie

Kliknij na jedno z województw. Poniżej pojawią się dane naszych handlowców

Dział Marketingu

Alina Kubiak

Dyrektor Marketingu

 +48 512 553 372

 alina.kubiak@alvo.pl

Anna Leończuk

Digital Marketing Strategist

 +48 65 512 82 09

 +48 881 820 275

 anna.leonczuk@alvo.pl

 

Dział Projektu

 

Roman Stachowiak

Dyrektor Projektu - Konsultant Techniczny
sale operacyjne, POLSKA

 +48 501 032 884

 roman.stachowiak@alvo.pl

Ariel Brzozowski

Dyrektor Projektu - stoły operacyjne

 +48 65 512 82 16

 +48 508 137 193

 ariel.brzozowski@alvo.pl

Konrad Staniewski

Dyrektor Projektu - ALVO Integra

 +48 881 820 232

 konrad.staniewski@alvo.pl

Badanie i Rozwój

Paweł Pajzderski

Kierownik Działu Badań i Rozwoju

 +48 65 512 82 12

 +48 512 038 549

 pawel.pajzderski@alvo.pl

Dział Produkcji

Dominik Czerwiński

Dyrektor Produkcji

 +48 881 820 233

 dominik.czerwinski@alvo.pl

Zbigniew Suwiczak

Kierownik Produkcji

 +48 65 512 82 13

 +48 501 032 908

 zbigniew.suwiczak@alvo.pl

Dział Konstrukcji i Design

Tadeusz Buchowski

Kierownik Działu Konstrukcyjnego

 +48 65 512 82 41

 +48 881 820 262

 tadeusz.buchowski@alvo.pl

Dział Zakupów

Marta Waligóra

Team  Leader

 +48 65 512 82 38

Marcin Adamczak

Specjalista ds. Zakupów

 +48 65 512 82 05

 +48 501 032 867

 marcin.adamczak@alvo.pl

Aurelia Antczak

Specjalista ds. Zakupów

+48 65 512 82 05

 +48 881 820 273

 aurelia.antczak@alvo.pl

Aleksandra Kuchcinska

Specjalista ds. Zakupów

+48 65 512 82 38

 +48 882 033 860

 aleksandra.kuchcinska@alvo.pl

Dział Finansowy

Monika Owerko

Dyrektor Finansowy

 +48 65 512 82 00

 monika.owerko@alvo.pl

Maria Krupa

Główna Księgowa

 +48 65 512 82 37

 +48 502 173 176

 maria.krupa@alvo.pl

Magdalena Kubala-Leśniczak

Z-ca Głównej Księgowej

 +48 65 512 82 19

 +48 508 136 831

 magdalena.kubala-lesniczak@alvo.pl

Dział Personalny

Izabela Czaplicka

Kierownik działu Personalnego

 +48 65 512 82 06

 +48 881 820 271

 izabela.czaplicka@alvo.pl

Małgorzata Witkiewicz

Specjalista ds. Kadr i BHP

 +48 65 512 82 26

 +48 881 820 272

 malgorzata.witkiewicz@alvo.pl

Kasia Kozak-Szpejnowska

Specjalista ds. Płac

 +48 65 512 82 26

 +48 881 820 231

 katarzyna.kozak@alvo.pl

Dział Logistyki

Sylwia Pelec

Specjalista ds. Logistyki

 +48 65 512 82 54

Tomasz Murlik

Specjalista ds. Logistyki

 +48 65 512 82 54

 +48 882 035 102

 tomasz.murlik@alvo.pl

Małgorzata Korbas

Asystent ds. Logistyki

 +48 65 512 82 54

 +48 532 108 518

 malgorzata.korbas@alvo.pl

Dział Jakości i Serwisu

Łukasz Ziętek

Kierownik Jakości, Serwisu i Lean

 +48 65 512 82 50

 +48 881 820 230

 lukasz.zietek@alvo.pl

Agnieszka Przygodzka

Specjalista ds. Serwisu

 +48 65 512 82 44

 +48 512 657 534

 agnieszka.przygodzka@alvo.pl

Dariusz Bobowski

Konsultant Techniczny

 +48 65 512 82 44

 +48 512 038 537

 dariusz.bobowski@alvo.pl

Oskar Walkowiak

Kontroler Jakości

 +48 65 512 82 50

 +48 881 820 250

 oskar.walkowiak@alvo.pl