ALVO szkoleniowe sale operacyjne

W zlokalizowanych na całym świecie centrach szkoleniowych, użytkownicy, architekci i planiści razem z ekspertami zaplanują i zaprojektują ergonomiczne sale operacyjne w warunkach zbliżonych do rzeczywistych. Zespoły chirurgiczne mogą doświadczyć jak można sprawnie zarządzać blokiem operacyjnym i danymi pacjenta w pełni zintegrowanym środowisku video-over-IP. Zaangażowanie użytkownika w proces planowana inwestycji nie tylko zwiększa poziom akceptacji, ale również otwiera nas na nowe koncepcje.

ALVO Integra Center

   Szkoleniowe centrum doświadczeń klienta ALVO Integra Centrum z w pełni wyposażoną salą operacyjną i zapleczem konferencyjnym powstało z myślą o potrzebach użytkowników, architektów i planistów, którzy razem z ekspertami ALVO, Dräger, Frapol, Barco, BBraun mogą spotkać się i projektować w warunkach zbliżonych do rzeczywistych.
 
    Pozwalamy zespołom chirurgicznym doświadczyć jak można sprawnie zarządzać blokiem operacyjnym i danymi pacjenta w pełni zintegrowanym środowisku video-over-IP zanim zostanie on wybudowany.
 
Nasza propozycja wartości:
      
      -   Wszystko, co prezentujemy można dotknąć, wypróbować. Nowości technologiczne poznają Państwo w praktyce, nie na podstawie informacji z ulotek.
 
      -   Nasza sala operacyjna nie jest ekspozycją. W odróżnieniu od wystaw targowych,
          ALVO Integra Centrum jest do Państwa ciągłej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-14:00*.
 
      -   Otoczenie obiektu sprzyja warsztatom i konsultacjom indywidualnym i grupowym tematycznie dopasowanym do Państwa potrzeb. 
 
      -   ALVO Integra Centrum na stałe współpracuje z architektami, inżynierami i producentami technologii i sprzętu medycznego
          (Dräger, Frapol, Barco, BBraun, IGP Pulvertechnik, Forbo, Luxiona, Besam, Dorma).
 
      -   Na kolejnych etapach projektu nasi specjaliści przygotują dla Państwa spójną wizualizację koncepcyjną bloku operacyjnego.