Jubileusz ALVO "W 25 lat dookoła świata”

photo

Jubileuszowe świętowanie Alvo odbywa się pod hasłem: „W 25 lat dookoła świata”, symbolizując globalne doświadczenie, w ponad 60 krajach świata. Naszym skarbem są nasi pracownicy, partnerzy i szpitale, które tworzyliśmy lub odmieniliśmy. Misja Alvo: „Istniejemy po to, by tworzyć lepsze warunki leczenia. Dla każdego. Wszędzie na świecie.” odzwierciedla konsekwentne dążenie do rozwijania kompetencji, podnoszenia jakości i zdobywania zaufania współpracowników i klinicystów na całym świecie. Przesłanie Rodziny Założycielskiej, wygłoszone przez Prezesa Tadeusza Olszewskiego skoncentrowane było na wspomnieniach i podziękowaniach dla ludzi, którzy stworzyli Alvo: p. Barbary Staszczuk-Olszewskiej, Agaty Olszewskiej, Jacka Olszewskiego. Wyróżnieni zostali wieloletni pracownicy, dystrybutorzy i dostawcy.

Aktualności

ALVO Partnerem Politechniki Poznańskiej

Z wielką dumą odebraliśmy wyróżnienie z rąk Pana Profesora Olafa Ciszaka, dziekana Wydziału Budowy Maszyn i Zarządzania, najstarszego wydziału Politechniki Poznańskiej.

czytaj więcej
XII Konferencja Chirurgiczna Medycyny Praktycznej

Zapraszamy do udziału w konferencji Medycyny Praktycznej - Chirurgia 2019

czytaj więcej
Kurs dla kierowników bloków operacyjnych

W dniach 4-5 kwietnia 2019 r. odbędzie się kurs dla kierowników bloków operacyjnych organizowany przez Fundację Akademia Aesculap we współpracy z firmami ALVO, B.Braun i medVC.

czytaj więcej
Więcej aktualności »