Dane kontaktowe

ALVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. 

ul. Południowa 21A
64-030 Śmigiel
Polska

+48 65 518 98 49

+48 65 518 98 56

 office@alvo.pl

 07:00 - 15:00

NIP PL6981824501
REGON 301592861
KRS 0000390448
BDO 000139797

Działy ALVO

Dział Handlowy

Marek Miądowicz

Dyrektor Handlowy

+48 506 180 875

 marek.miadowicz@alvo.pl

Wiesław Kozioł

Kierownik Działu Sprzedaży Krajowej

+48 510 139 840

 wieslaw.koziol@alvo.pl

Marta Kaczmarek-Koller

Koordynator Sekcji Obsługi Projektów Krajowych

+48 512 259 965

 marta.kaczmarek@alvo.pl

Anna Wojciechowska

Specjalista ds. Sprzedaży Krajowej

+48 509 816 532

 anna.wojciechowska@alvo.pl

Zespół doradców handlowych

Sławomir Krawczyk

Regionalny Manager Sprzedaży

+48 508 137 055

slawomir.krawczyk@alvo.pl

Teren działania

  • woj. zachodniopomorskie
  • woj. pomorskie
  • woj. wielkopolskie
  • woj. lubuskie
  • woj. kujawsko-pomorskie

Wiesław Kozioł

Kierownik Działu Sprzedaży Krajowej

+48 510 139 840

wieslaw.koziol@alvo.pl


 

Teren działania

  • woj. mazowieckie
  • woj. podlaskie
  • woj. warmińsko-mazurskie

Konrad Dukat

Regionalny Manager Sprzedaży

+48 505 254 218

konrad.dukat@alvo.pl


 
 

Teren działania

  • woj. małopolskie
  • woj. lubelskie
  • woj. świętokrzyskie
  • woj. podkarpackie

Leszek Baran

Regionalny Manager Sprzedaży

+48 500 170 385

leszek.baran@alvo.pl


 

Teren działania

  • woj. łódzkie

Leszek Baran

Regionalny Manager Sprzedaży

+48 500 170 385

leszek.baran@alvo.pl


 

Teren działania

  • woj. sląskie

Leszek Baran

Regionalny Manager Sprzedaży

+48 500 170 385

leszek.baran@alvo.pl


 

Teren działania

  • woj. dolnośląskie
  • woj. opolskie

Kliknij na jedno z województw. Poniżej pojawią się dane naszych handlowców

Dział Marketingu

Alina Kubiak

Dyrektor Marketingu

+48 512 553 372

 alina.kubiak@alvo.pl


Agnieszka Gierlik

Specjalista ds. Marketingu

+48 882 354 715

 agnieszka.gierlik@alvo.pl

 

Dział Projektu

Tadeusz Buchowski

Dyrektor Działu Projektowego

+48 881 820 262

 tadeusz.buchowski@alvo.pl

Roman Stachowiak

Dyrektor Projektu - SZPITAL MOBILNY

+48 501 032 884

 roman.stachowiak@alvo.pl

 

Dział R&D

Gniewomir Gordziej

Dyrektor R&D

+48 539 540 123

 gniewomir.gordziej@alvo.pl

Dział Produkcji

Robert Maćkowiak

Dział Zakupów

Tadeusz Budynek

Kierownik Działu Zakupów

+48 65 512 82 38

+48 881 820 275  

tadeusz.budynek@alvo.pl

Aurelia Antczak

Specjalista ds. Zakupów

+48 65 512 82 05

+48 881 820 273

aurelia.antczak@alvo.pl

 

 

 

 

 

Krzysztof Sadowski

Specjalista ds. Zakupów

+48 65 512 82 38

+48 501 032 867

krzysztof.sadowski@alvo.pl

 

 

 

Dział Finansowy

Magdalena Kubala-Leśniczak

Dział Personalny

Izabela Czaplicka

Kierownik Działu Personalnego

+48 65 512 82 06

+48 881 820 271

izabela.czaplicka@alvo.pl

Katarzyna Kozak-Szpejnowska

Specjalista ds. Kadr i Płac

+48 65 512 82 26

+48 881 820 231

 katarzyna.kozak@alvo.pl

Małgorzata Witkiewicz

Starszy Inspektor BHP

+48 65 512 82 26

+48 881 820 272

 malgorzata.witkiewicz@alvo.pl

Dział Logistyki

Sylwia Pelec

Kierownik ds. Logistyki

+48 65 512 82 54

+48 881 820 260

 sylwia.pelec@alvo.pl

Tomasz Murlik

Specjalista ds. Logistyki

+48 65 512 82 54

+48 882 035 102

 tomasz.murlik@alvo.pl

 

Dział Jakości i Serwisu

Biuro Serwisu

czynne pon.-pt. 7.00-15.00

+48 65 512 82 44

serwis@alvo.pl

Zgłoszenia serwisowe SERWIS

Agnieszka Przygodzka

Specjalista ds. Serwisu

+48 512 657 534

agnieszka.przygodzka@alvo.pl

Dariusz Bobowski

Doradca Techniczny

+48 512 038 537

dariusz.bobowski@alvo.pl

Łukasz Ziętek

Kierownik Jakości, Serwisu i Lean

+48 881 820 230

lukasz.zietek@alvo.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

iodo@alvo.pl