CENTRA DOŚWIADCZEŃ KLIENTA

W zlokalizowanych na całym świecie centrach doświadczeń klienta użytkownicy, architekci i planiści razem z ekspertami ALVO i firm partnerskich, mogą zaprojektować ergonomiczny blok operacyjny w warunkach zbliżonych do rzeczywistych. Zespoły chirurgiczne mogą doświadczyć jak można sprawnie zarządzać blokiem operacyjnym i danymi pacjenta w pełni zintegrowanym środowisku video-over-IP zanim zostanie on wybudowany.

Spotkania z chirurgami i personelem bloku operacyjnego, dyrektorami, inwestorami oraz architektami przyniosły wiele ciekawych wniosków, wynikających z potrzeb rozwoju technologii medycznych, wyzwań architektonicznych oraz wymogów sanitarno-epidemiologicznych.

 

  

 

 

 

ALVO INTEGRA CENTRUM

Zapraszamy do dialogu technicznego w ALVO Integra Centrum w Śmiglu. Oddajemy do Państwa dyspozycji w pełni wyposażoną salę operacyjną wraz z zapleczem konferencyjnym. Zachęcamy do kontaktu celem umówienia wizyty aic@alvo.pl

Na stałe współpracujemy z architektami, inżynierami i producentami technologii i sprzętu medycznego - Dräger, Frapol, Barco, BBraun, Siemens, IGP, Forbo, Luxiona, Geze, Dorma. Dzięki temu możemy w sposób kompleksowy doradzać Państwu na każdym etapie inwestycji.

ALVO Integra Centrum to również centrum szkoleniowe dla architektów, planistów oraz personelu medycznego różnych specjalizacji.

Zapraszamy na szkolenia do AIC! 

       

 

Najbliższe szkolenia

SZKOLENIE DLA KIEROWNIKÓW BLOKÓW OPERACYJNYCH

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY